Náš tým

Plavecká ŠKOLKA

Přijímací lekce v pátek 14.9. od 15.30 do 16.30 hod.

Dále pak 1 x týdně
Určeno pro děti narozené nejdéle v září 2013 (od 5-ti let), neplavce.
Probíhá bez přítomnosti rodičů, dítě by mělo akceptovat jeho nepřítomnost.

ROZPIS TRÉNINKU 2018/2019

PONDĚLÍ

16 – 17

17 - 18

18 - 19

 

Tělocvična

1AA +1B

Bazén

1AA / 1B

Bazén

1AA / 1A

ÚTERÝ

16-17

17- 18

18 - 19

 

Bazén

1B / 1A

Bazén

1B / 1AA

Bazén

2A+3

1AA

STŘEDA

16-17

17-18

18-19

 

Tělocvična

1AA

1B / 1A

Tělocvična

2A+3

Bazén

1AA / 1B

Bazén

1AA / 2A

ČTVRTEK

16-17

17 -18

18-19

 

Bazén

1B

Bazén

2A+3

1AA

Bazén

2A / 1AA

PÁTEK

15.30-16.30

16.30-17.30

17.30-18.30

 

Bazén

Kroužek / Školička

Bazén

3 / 2A

Bazén

1B+1A

1AA 

 

1A skupina

Začátek

středa  5. z á ř í  2018   Tělocvičnou 16-17 hodin.

pátek   7. z á ř í 2018  Bazén  16.30 - 17.30 hod.

Dále - od pondělí 10.9. - dle rozpisu 4 hodiny týdně

Franz J., Ezr J., Skohoutilová Karolína, Poživilová Kateřina
Od těchto plavců je vyžadována účast na všech předepsaných trénincích i suché přípravě, samozřejmostí je i účast na všech závodech do kterých budou trenérem nominováni a pořádajícím klubem podle požadovaných podmínek přijati.
 

1AA skupina

ZAČÁTEK 

ve středu  5. z á ř í   2018   Tělocvičnou  16-17 hodin + 17-18 hodin Bazén

čtvrtek 6. z á ř í  2018  Bazén  17-18 hodin

pátek  7. z á ř í  2018  Bazén  16.30 -17.30   hodin 

Dále - od pondělí 10.9.- podle rozpisu 11 hodin týdně

Od těchto plavců je vyžadována účast na všech předepsaných trénincích i suché přípravě, samozřejmostí je i účast na všech závodech do kterých budou trenérem nominováni a pořádajícím klubem podle požadovaných podmínek přijati.

Ličáková Nela, Hrdličková Anna, Trembač František

1B skupina

ZAČÁTEK

středa  5. z á ř í  2018  Tělocvična 16 -17 hod. + 17-18 hod. Bazén

čtvrtek  6. z á ř í  2018  Bazén 17 18 hod.

pátek  7. z á ř í  2018  Bazén  16.30-17.30 hod.

Dále - od pondělí 10.9.-  podle rozpisu  8   hodin týdně

Od těchto plavců se vyžaduje účast na všech předepsaných trénincích na bazéně i na suché přípravě zároveň na všech závodech na které budou trenérem nominování a pořádajícím klubem podle podmínek, přijati. 

Hovbel Adam, Stibrová Š., Kříž Filip, Hölzel Radek, Trembač Antonín, Knejzlík Tomáš, Hašek Jakub, Hrmčíř Tomáš, Králová Anna

2A skupina

ZAČÁTEK

úterý 11 .z á ř í  2018   Bazénem  18 - 19 hod. 

Dále, od úterý 11.9. podle rozpisu, 6 hodin týdně

 

Od těchto dětí se vyžaduje účast na všech předepsaných trénincích a suché přípravě + závodech, na které budou trenérem nominováni a pořádajícím klubem podle podmínek přijati.

Kříž Matěj, Hašková Barbora, Králová Anna,Trembačová Anežka, Navrátilová Alžběta, Král Matěj, Zachová Mia

3 skupina - PŘÍPRAVKA

ZAČÁTEK 

úterý  11. z á ř í  2018  Bazénem  18 - 19 hodin 

Dále´od úterý 11.9. dle rozpisu, 4 hodiny týdně

Od těchto dětí se očekává účast na všech předepsaných trénincích  včetně suché přípravy a vybraných závodech na které budou trenérem nominováni a pořádajícím klubem podle podmínek přijati.

Králová Marie, Hovbel Lukáš, Bohatý Vojtěch, Votýpka L., Kohout P.

KROUŽEK

ZAČÁTEK  pátek  14.září  15.30 -16.30 hod. Bazén (PŘIJÍMACÍ  LEKCE)

dále podle rozpisu 1 hodina týdně

1800,-Kč / pololetí

NENÍ  určen pro neplavce (začátečníky)

Tyto děti navštěvují kroužek za účelem naučit se plavat správně technikou prsa, kraul, znak -  bez povinnosti účastnit se plaveckých závodů, jako doplňkový sport k jinému hlavnímu sportu.

Landa Jan., Podhorský Tomáš, ,Hamžík Jakub, Bartůček Dominik, Fojt Pavel, Sokolov Gleb, Kvasnička J.

Trenéři

Blanka a Jiří Šafrovi 

Martin Jirsa, Martin Malý, Daniela Králová, Jakub Češka, Nela Jirsová, 

Renata Malá - suchá příprava

Telefon: +420 777 901 354

E-mail: tjlokocl@seznam.cz   

Předseda

 Vladimír Procházka

TJ LOKOMOTIVA Česká Lípa

Telefon: +420 733 171 559 

E-mail: proch.l@seznam.cz