Propozice na soustředění Varnsdorf 27.4.-1.5.2017 + prohlášení o zdravotním stavu

25.04.2017 21:18

 Propozice soustředění  Varnsdorf  čtvrtek 27.4. – pondělí 1.5.2017                     

Sraz a odjezd:  čtvrtek 27.4. – autobusové nádraží v Č.Lípě v 16.15  hod. – předání dětí, kol a zavazadel  do 16.30hod.

Návrat:  pondělí  1.5..2017 v 15.40 hod  na autobusové nádraží v České Lípě

Odevzdat před odjezdem: kartičku pojištění, prohlášení o dezinfekci  ( je součástí těchto propozic ), pokud bere dítě pravidelně nějaké léky, masti, kapičky aj. ( předat v zalepené obálce s písemným návodem jak užívat), prohlášení o technickém stavu kola, skládací přepravku.

S sebou na cestu:  batoh na záda, svačinu = sušenku nebo 1 kus ovoce + pití  ( nedávejte  chleby, řízky apod ! )  Krátce po příjezdu bude večeře, veškeré jídlo, které  zůstane z cesty a nebude dojedeno do večeře bude vyhozeno !

S sebou na pobyt:  PŘILBU na kolo, ještě jeden  přiměřený batoh nebo tašku  přes  rameno, na věci na sport (celkem tedy 2 ), dobře uzavíratelná lahev na pití  o obsahu minimálně 0,3l  (otočením dnem vzhůru zkontrolujte jestli neprotéká a jestli těsní v uzávěru ),  plastový hrnek  nebo kelímek minimálně na 2dcl,  lžičku ( může být  z plastu, ale nesmí se zlomit ), karimatku, 2 osušky na bazén, 1 střední ručník na ubytovnu, 2 plavky, brejličky, čepička, ploutve (má-li již plavec vlastní a používáme je při tréninku), pantofle na bazén, klubové tričko  (má-li ho plavec), kraťasy, bačkory  (jiné než pantofle na bazén ! s přezkou za patu nebo uzavřené lehce nazouvatelné – děti budou chodit často po schodech - aby nedošlo k úrazu ),  pyžamo, nepromokavá bunda s kapucí nebo pláštěnka (pobyt venku za každého počasí),  lehčí  čepice,  pevné - dobře  padnouci  sportovní boty na pohyb  venku (běh, skoky), boty do tělocvičny (prosím čisté podrážky!!! – plátěnky nebo cvičky), 2 x tepláková souprava  nebo tepláky a  mikiny    ( 1x na pobyt venku + 1x na pobyt na ubytovně ), 1x legíny nebo elastické kraťasy do tělocvičny ( z elastického materiálu, aby nebránily pohybu a seděly dobře v pase),  3 trička,  spodní prádlo a ponožky podle potřeby, ostatní oblečení dle uvážení,  plyšák  nebo polštářek J

Doporučujeme: karty nebo menší stolní hru, psací potřeby, pastelky, knížku, nějakou hračku  ( nic drahého nebo křehkého, nevhodné jsou stavebnice), kapesné maximálně 200,-Kč,  kostým a propriety na čarodějnice J (nepovinné)

V žádném případě !!! : Ostré předměty, lasery, skleněné předměty, zapalovače, sirky, cenné předměty  (PC, tablety apod.),  šperky (riziko ztráty – řetízky náramky a prstýnky nechte dětem doma, u náušnic zkontrolujte zapínání ) NERUČÍME  ZA  ZTRÁTY  A  POŠKOZENÍ !

Mobilní telefony děti mít můžou, ale po příjezdu je odevzdají trenérovi a budou je mít k dispozici pouze v osobním volnu.

 NEDÁVEJTE DĚTEM S SEBOU ŽÁDNÉ SLADKOSTI , ŽVÝKAČKY, SLANÉ POCHUTINY ANI  PITÍvše zajistíme v rámci zdravé výživy ( jakékoliv sladkosti a pochutiny budou dětem odebrány!)

Telefonické hovory pouze v době poledního klidu nebo volna 12.00-13.00hod.,

19.30-21.00hod.

S trenérem můžete telefonicky komunikovat  v době 20.00- 22.00 hodin.

Prosíme žádné návštěvy rodičů , rodinných příslušníků ani známých!

Přejte si spolu s námi hezké počasí!

My budeme dělat ,,možné-nemožné“, aby si to děti užily a vrátili se vám spokojené a v pořádku! Držte nám palce!

 Blanka : 777901354        Jirka:      777995150

( odevzdejte při odjezdu)

 

PROHLÁŠENÍ:

 

 

Jméno  dítěte:                                                                                                Datum narození:

( Hůlkovým písmem )

 

Prohlašuji, že zdravotní stav dítěte, které se zúčastní plaveckého soustředění, je dobrý, netrpí  žádnou  závažnou chorobou, neprojevují se u něj  žádné  lékařem  neověřené příznaky a  nepřišlo  do styku  nebo samo neprodělalo  nakažlivou chorobu v předešlých 7 dnech před odjezdem.

 

Jsem  si  vědom  svého  nezákonného  jednání  pokud  neuvedu  nebo  zamlčím  důležité  informace o zdravotním stavu  dítěte.

                                                                                                                                            

                                                                                                                                                      

V České Lípě dne:                                                         

(den odjezdu)                                                                                 Podpis zákonného zástupce s uvedením vztahu k dítěti

                                                                                                                             (otec / matka)